Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Mieszkanie, ul. Wojska Polskiego

Wojska Polskiego, Jurata, pomorskie

  • 1 697 000 zł
  • 64,40 m²
  • 26 350,93 zł/m²

Zdjęcie

Maciej Sawicki

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Wojska Polskiego

Wojska Polskiego, Jurata, pomorskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

1 697 000 zł

64,40 m²

26 350,93 zł/m²

Mieszkanie, ul. Wojska Polskiego

Zaktualizowane: 18 maja 2026

1 697 000 zł 64,40 m² 26 350,93 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
1/2
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2007
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

1/2

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2007

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 697 000 zł (26 350,93 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: marzec 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 64,40 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: rok budowy: 2007
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/2, jednopoziomowe
  • Czynsz: 1 589 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: prysznic
  • Media: ogrzewanie: elektryczne
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: M2CASA, zaktualizowane: 18.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 435659

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Apartament Jurata sprzedaż | 64,4 m2 | blisko morza i zatoki | garaż

Na sprzedaż apartament o powierzchni 64,4 m2, położony w prestiżowej części Juraty - w otoczeniu sosnowego lasu, zaledwie kilka kroków od Zatoki Puckiej i kilka minut spacerem od plaży.

Nieruchomość znajduje się na kameralnym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu składającym się z zaledwie czterech niewielkich apartamentowców, co daje wyjątkowe poczucie prywatności, komfortu i ciszy. (...)

Agent

Maciej Sawicki

606 919...

606 919 190

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Maciej Sawicki

606 919...

606 919 190

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl