Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania do wynajęcia Jurata - Oferty wynajmu mieszkań

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie z garażem, ul. Małkowskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia(Jurata + 22 km)

4 500 zł87 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Przestronne mieszkanie o pow. 87,52m.kw., zlokalizowane na II piętrze niewielkiego budynku trzyrodzinnego. Lokal składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym - pow. 35,66m.kw., trzech.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł98,20 m² 41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

5 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w kameralnej, zadbanej kamienicy w Orłowie. Mieszkanie posiada nietypowy układ pomieszczeń i ponadstandardową wysokość. W lokalu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem, ul. Kwiatowa

Rumia(Jurata + 25 km)

1 900 zł56,20 m² 33,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę 5 mieszkań dwupokojowych w budynku 6-mieszkaniowym odebranym w ubiegłym roku. Wynajem tylko okazjonalny, dla pracujących i niepalących par lub małżeństw, bez dzieci lub.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł63 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne komfortowe 3-pokojowe mieszkanie (63 m2) z balkonem i widokiem na morze oraz las - Gdynia Pogórze. W skład mieszkania wchodzą: - osobna, w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł84 m² 60 zł/m²

 

Piętro:13/35

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Aaron - zarządzanie najmem nieruchomości Z nami bezpieczniej już od 1988 roku Zapraszamy do wynajęcia przestronnego 3-pokojowego apartamentu o powierzchni 83,2 m , położonego na 13.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł48 m² 62,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 48m2 w centrum Gdyni. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł60 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne, słoneczne, wygodne i doskonale zlokalizowane mieszkanie w pobliżu Bulwaru Nadmorskiego, kortów, plaży i leśnych ścieżek spacerowych. Niewielka odległość do centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł48,75 m² 59,49 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Gotowe do wprowadzenia mieszkanie położone W zielonej, spokojnej okolicy. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w Gdyni przy ul. Rozewskiej 9, w dzielnicy Chylonia - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Nowe 2-pok.mieszkanie do wynajęcia w Gdyni na Oksywiu o powierzchni 45m2. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł60 m² 116,67 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowy prestiżowy apartament o pow. 60m2 samym w sercu Gdyni przy ul. 10 lutego. Apartament znajduję się w nowej, fenomenalnej inwestycji znanego dewelopera Moderna, "bank Polski 1929".

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jurata

Jurata,pomorskie

250 zł40 m² 6,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w Juracie w termianch od czerwca do końca września. Mieszkanie ma 2 pokoje, kuchnię i łazienkę. Blok posiada domofon i jest ogrodzony razem z parkingiem.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij